Hakkımızda

Sistemmold Plastik San. Ve Tic. Ltd. Şti. kurulduğu günden bu yana teknolojiyi yakından takip eden ve bu noktada sürekli kendini geliştiren bir firmadır. Kalıp üretimimizdeki temel prensiplerimiz; kalitemizden ödün vermeden üretim, zamanında teslim ve sıfır hatadır.

Sistemmold Plastik San. Ve Tic. Ltd. Şti. Müşterilerden gelen teknik bilgiler doğrultusunda istenilen kalıp ,tasarımı ve üretim planlaması yapıldıktan ve müşterimizin de önerileri alındıktan sonra üretim sürecine başlar. Makina ve plastik kalıp sanayisinin o lmazsa olmaz ve bir köprü görevi gören bilgisayarlı tasarım, SOLİDWORKS – CAMWORKS , AUTO CAD , TOPSOLİD – TOPCAM programlarıyla ve son teknoloji makine parkuru ile hataya yer vermeyen bir üretim anlayışını benimsemiştir. Ambalaj kalıpları, IML, dami, statikel, magazin ünitesi, transfer elleri, ürün alma elleri konusunda müşteri ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Sistemmold Plastik San. Ve Tic. Ltd. Şti. mükemmel kalite anlayışıyla sürekli müşteri memnuniyetini öncelik edinmiş, reklam stratejisini de müşteri memnuniyetinden doğan referans ağı üzerine bina etmiştir. Sektöründe -okul firma- ünvanıyla ünlenen SİSTEMMOLD yaptığı yatırımlarla geleceğe umutla bakmaktadır.

TOP